internet servis saglayicisi 1 1

İnternet kullanımı oldukça yaygın bir hale gelmesi ile en iyi internet sağlayıcısı içerikleri de merak edilir hale geldi. İnternete girilebilmesini sağlayan alt yapıyı oluşturan internet sağlayıcıları ve hizmetleri sayısı da artış göstermiş durumda. Günümüzde çok sayıda kişinin hayatını kolaylaştıran ve bilgi akışını sağlayan internet hizmetlerini alınabileceği en iyi internet sağlayıcıları hangileri?

Ülkemizde internet hızının her yerde aynı olduğunu söylemek mümkün değil. Şehir, bölge ve caddeye göre altyapı ve hız özellikleri değişmektedir. Bu sebeple hangi sağlayıcı ile internet alınırsa alınsın seçilen firma ile iletişime geçilmesi faydalı olacaktır. Şimdi ülkemizde en yoğun şekilde kullanılan ve tercih edilen internet sağlayıcılarına birlikte bakalım:

Türk Telekom

Türk Telekom firması ülkemizin en çok abone sayısına sahip olan internet sağlayıcısı olarak bilinmektedir. Son teknoloji olan fiber altyapı oldukça geniştir ve bir çok firma tarafından da bu altyapı kullanılmaktadır. Ülkemizde henüz her bölgede yerleşik olmasa da fiber altyapı gittikçe yaygınlaşmaktadır.

internet servis saglayicisi 1

Türk Telekom aynı zamanda taahhütsüz internet tarifesi sunmamasıyla da bilinir. Yine de kısa sürede ve ücretsiz olarak kurulum yapması ile kullanıcılar açısından avantaj sağlar. Türk Telekom fiber altyapısı tercihi ile özellikle film izleme ve oyun oynama gibi kapasite isteyen aktiviteler için yeterli hız oluşacaktır. Yine de bölgelere göre bu durum değişiklik gösterebilir.

En iyi internet hangisi sorusun cevaplarından birisi olarak verilebilecek ve çok yaygın bir ağa sahip olan Türk Telekom 7 gün 24 saat ulaşılabilir müşteri hizmetleri ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra farklı operatörden gelen aboneler için de 200 liraya kadar indirim sağlayabilmektedir. İnternet tarifeleri de çeşitlilik ve kapsam açısından oldukça geniştir.

D-Smart

Yine ülkemizin en çok tercih edilen dijital yayın alanlarından birisi olarak bilinmektedir. İnternet hizmeti ile de kendisini gösteren D-smart en iyi internet firmaları arasında sayılmaktadır. Hem kurumsal hizmet vermesi hem de müşteri hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlanması açısından fayda sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:
Gmail Şifre Sıfırlama | Gmail Gelen Kutusu Açılmıyor

İnternet hızı açısından da kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. D-smart tercihinde farklı olan taraf, hem internet tarifesi hem de TV paketini aynı anda uygun fiyatlar eşliğinde kullanma imkanı sunmasıdır. Yalnız internet tarifelerinden faydalanmak da mümkün elbette.

D-smart; Turkcell Superonline ve Türk Telekom altyapısı ile hizmet vermektedir. Bu şekilde hem fiber internet üzerinden hem de ADSL üzerinden hizmet sunar. Fakat firmadan hizmet almak için taahhüt imzalanması gerekmektedir. Aynı zamanda D-smart Gazi, şehit yakını ve engelliler için özel indirimler de uygulamaktadır.

TurkNet

En iyi internet sağlayıcıları arasında ismini duyurmuş bir başka firma da; TurkNet olmaktadır. Çok eski bir internet sağlayıcısı olmasının yanı sıra yakın zamanda tekrar yükselişe geçmiştir. Abone sayısını hızlı bir şekilde artırmakla birlikte pek çok avantaj da sunmaktadır. En olumlu taraflarından birisi ise taahhütsüz şekilde internet sunmasıdır. Dolayısıyla herhangi bir sorun durumunda ceza ya da cayma bedeli gibi ödemeler yapılmadan abonelikten ayrılabilir.

Similar Posts
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir