Sosyal Medya

Twitter Hesap Kapatma Linki , Hesabı Kalıcı Silme İşlemi

Twitter, önemli insanlara ve kurumlara bağlanmak için mükemmel bir sosyal ağ. Facebook ve Google + ‘nın benzer hizmetleri olduğunu ancak Twitter’ın bu ikisinden çok farklı olduğunu söyleyebilirsiniz. Twitter, en sevdiğiniz film yıldızı ya da işadamı ile hemen hemen (eğer Twitter hesapları var ise) bir konuşma yapmanıza yardımcı olabilir. Her türlü etkileşimi destekleyen demokratik bir ortam, ancak bu yüzden herkes için değil, dolayısıyla Facebook kadar popüler değil. Twitter hesap kapatma linki ve yöntemi hakkında detaylardan bahsedelim.

[wp_ad_camp_1]

Sadece denemek için bir Twitter hesabı oluşturan insanlar var ve çoğu zaman bunu güncellemek için zaman veya fırsat bulamıyorlar. Bu tür kullanıcılardan biriyseniz ve çevrimiçi varlığınızı Twitter’dan silmek istiyorsanız, hesabınızı nasıl devre dışı bırakabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Twitter Hesabını Devre Dışı Bırakma, Twitter Hesap Kapatma Linki

Adım 1: Bir web tarayıcısı kullanarak Twitter hesabınıza giriş yapın ve sağ üst köşedeki kullanıcı açılır menüsünden “Ayarlar ve Gizlilik” sekmesini seçin.

Twitter Hesap Kapatma Linki
Twitter Hesap Kapatma Linki

 

  1. Adım: Ayarlar’a tıkladıktan sonra, Twitter hesabınızın ayar sayfası hesabınızın tüm detaylarını değiştirebilirsiniz. Sayfanın alt kısmına gidin ve Hesabımı devre dışı bırak linkine tıklayın.

 

Twitter Hesap Kapatma Linki
Twitter Hesap Kapatma Linki

 

  1. Adım: Twitter, hesabınızı devre dışı bırakmadan önce son bir kez emin olacaktır. İşlemi bitirmek için @ <twitter takma adını devre dışı bırak> düğmesini tıklayın ve hesap şifrenizi girin.

 

***Veya Hesabınıza Giriş yapmışsanız, Doğrudan Hesabı Kapatma Linki için Tıklayın***

***Direk Hesap Kapama Onay Sayfasına Gitmek için Tıklayın!( En Kısa Yol)***

Hesabı devre dışı bıraktıktan sonra, otomatik olarak çıkış yapacaksınız. Bu şekilde bir nevi hesabınız kapatılmak üzere dondurulmuş sayılır. Detaylar için bakınız

Twitter Hesabını Yeniden Etkinleştir

Bir Twitter hesabını devre dışı bıraktıktan sonra, Twitter size kararınızı ikinci bir kez düşünmeniz için 30 günlük bir yetkisiz kullanım süresi sunar. Hesabınızı kapatmak için önümüzdeki 30 gün içinde Twitter hesabınıza giriş yapmazsanız, Twitter hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
instagram Hesabı Geri Açma İşlemi Nasıl Yapılır

Bununla birlikte, bu arada tekrar Twitter’a giriş yaparsanız, Twitter hesabınızı anında yeniden aktifleştirecektir. Hesabınız hiç vakit kaybetmeden etkinleştirilecek, ancak Twitter için, takipçileriniz, favori tweet’leriniz gibi tüm hesap verilerinizi toplamak biraz zaman alabilir.

Sonuç:

Böylece Twitter hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz. Twitter hesabınızı yeniden etkinleştirebileceğiniz maksimum 30 gün olduğunu unutmayın, bu devre dışı bırakma butonuna basmadan önce bir düşünce daha verilmesi gerektiğini unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu