Sosyal Medya

instagram Video Paylaşma Programı ve Repost İşlemi

Instagram videoları çok kullanılmaya başladığından ve video süresi arttıktan sonra, hayranların giderek bu videoları saklama isteği de arttı. Ancak kullanıcılar, özellikle şovlardan oluşan her şeyin koleksiyonunu nasıl saklayabilirler? Kullandığınız işletim sistemine göre en iyi instagram video paylaşma programı hakkında bilgi almak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Not: Bir instagram video paylaşma programı, videoları depolamak veya videoları yalnızca Instagram (veya diğer sosyal ağlar) içinde yeniden yayınlamak için kullanılabilir. Bir koleksiyon da tutmak isteyebilirsiniz. Diğer kullanımlar için telif hakkı sahibine başvurmadan videoları tekrar yayınlamamalıyız !

  1. instagram Video Downloader (web kullanıcıları için)

instagram Video Paylaşma Programı
instagram Video Paylaşma Programı

Geliştirici: w3toys.

Bu program, masaüstünden en iyi şekilde çalışan oldukça basit bir video downloaderdır diyebiliriz. İstediğiniz Instagram videosunun URL’sini kırpmanız yeterlidir. Video MP4’ün nereye gitmesini istediğinizi belirlemenizi sağlayan hızlı bir indirme iletişim kutusu görünür.

Buradan bakabilirsiniz.

  1. DownloadGram (web kullanıcıları için) instagram video paylaşma programı

 

instagram Video Paylaşma Programı
instagram Video Paylaşma Programı

Bu program ayrıca masaüstü Instagram indirmeleri için son derece basit bir programdır. Instagram Video Downloader gibi DownloadGram, video URL’sini girdikten sonra bir MP4 indirmesi oluşturur. Videonuza kavuştuğunuzda, onları Instagram’ın içinde hayranlarınıza hızlıca geri gönderebilirsiniz.

Veya daha da iyisi, Facebook, Twitter, Pinterest ve Snapchat’daki tüm hayran ağınıza yayma şansınız da mevcut.

Buradan DownloadGram’a göz atın.

  1. Repostly (iOS Uygulamaları İçin)

Bu uygulama, iOS (iPhone, iPad) kullanıcıları için mükemmel bir uygulamadır. Ana videoları kaydetmek için değil. Ancak, yeniden yayınlamak için hem videoları hem de fotoğrafları kopyalayıp yapıştırırken harika.

İlginizi Çekebilir:
Snapchat Hesap Silme İşlemi Hakkında Her Şey

Aslında, videoyu yakalamak ve yeniden göndermek için basit bir işlem var.

  1. Instagram’ı açın, picture veya video url’yi kopyalayın
  2. Uygulamaya yapıştırın ve tekrar yayınlayın

Uygulama içi reklamları temizlemek için 2$’lık bir ücret mevcuttur.

Ulaşmak için tıklayın

  1. Instagram için Video Downloader (Android)

Instagram için Video Downloader popüler bir Android instagram video paylaşma programıdır diyebiliriz. Hızlı Instagram gönderilerinin depolanması ve daha sonra tekrar yayınlanabilmesini sağlar. Aslında Vine için aynı işlevi sundu, ancak ağ kapanıyor.

İşlem oldukça basittir. Instagram için Video Downloader, herhangi bir Public Instagram kanalından bir video kapma olanağı verir. Bu fotoğraflar için de geçerli.

Bir sürü insan reklamlar hakkında şikayetçi olmasına rağmen bu uygulama oldukça beğenilen bir oya sahiptir

Burayı kontrol edebilirsiniz.

  1. SaveGram (iOS) instagram Video Paylaşma Programı

 

instagram Video Paylaşma Programı
instagram Video Paylaşma Programı

 

SaveGram oldukça güzel, çünkü aslında Instagram videolarınızı ve fotoğraflarınızı iPhone fotoğraf koleksiyonunuza kaydediyor. Ek bir avantaj, çünkü tüm sosyal medya hesaplarınızda yeniden yayın yapmanıza olanak tanıyor aynı zamanda.

Hızlı bir blaster için bu yeterli olabilir. Ancak o zaman bu klipleri ve fotoğrafları alıp bulut sürücüsüne kaydetme seçeneğine sahipsiniz. Örneğin performanslı videoları bir sonraki müzik videosuna dahil etmek kullanışlı olabilir. Veya bu klipleri daha geniş bir canlı performans video yayınına yapıştırın.

SaveGram’ı buradan kontrol edin.

  1. Instagram için InstaSaver (Android)

 

instagram Video Paylaşma Programı
instagram Video Paylaşma Programı

 

Instagram için InstaSaver, video ve fotoğrafları kaydetme olanağı sunar. Fakat aynı zamanda altyazı ve hashtagların eksiksiz bir paketini sunuyor. Ardından, seçilen öğeler kolayca yeniden gönderilebilir.

InstaSaver, Google Play Store’da 37.000’den fazla incelemeyle  4.5 derecelendirmesi elde etti. Buradan kontrol edin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu