Uygulamalar

instagram Takibi Bırakanlar, instagram Takibi Bırakanları Görme

Sosyalprestij, Instagram profilinize, sevdiklerinize, takipçilerinize ve etkileşimlere ilişkin veri eşliğinde analitik Bir görünüm sunan ve giderek büyümekte olan ayrıca birçok kişi tarafından takip edilen, toplu takip ve takibi bırakma programlarını keşfetti. Bu programlar sayesinde instagram takibi bırakanlar , takipçi ve takibi bırakan kişilerin sayılarını görme fırsatınız olacaktır.

[wp_ad_camp_1]

Ayrıca kaç tane ‘karşılıklı’ takipçinizin olduğunu (sizin izlediğiniz ve sizi takip eden kişiler) göstermenin yanı sıra, uygulama size kimin sizi takip etmediğini ve kaç izleyeninizi kaybettiğinizi göstermektedir.

Followers + uygulamasına sahip olduğunuzda yukarıda anlattığımız birçok özelliğe sahip olacaksınız. Ayrıca ‘Beni Geri Takip Etmeyenler’ bölümü hala kimlerin sizi takip etmeden rahatsız ettiğine – özellikle de ne zaman uygulama fotoğraflarınızı daha önce kaç kez beğendiklerini gösterir.

instagram Takibi Bırakanlar görme
instagram Takibi Bırakanlar görme

 

Instagram Hesabınızı düzenlemek için kullanılabilecek birkaç web sitesi daha vardır. Bununla birlikte, son zamanlarda Instagram API’sindeki değişiklikler nedeniyle bazı web siteleri hizmetlerini devre dışı bıraktı. 

 

CrowdFire Programı ile instagram Takibi Bırakanlar Görme

Size söyleyeceğimiz hizmet hala aktif ve doğru çalışıyor. Kullanılan web sitesine ve kullanma prosedürüne bir göz atın.
1. Justunfollow veya Crowdfireapp’ı ziyaret edin. Justunfollow’un otomatik olarak Crowdfireapp’e yönlendireceğinden her ikisi de benzer.
2. Instagram ile Oturum Aç’a tıklayın ve Instagram Kullanıcı Adınızı ve şifrenizi girin. Giriş’e tıklayın.

instagram takibi bırakanları görme
instagram takibi bırakanları görme

3. Yetkilendir’i tıklayarak CrowdFire’a erişim sağlayın.

Not: Üçüncü taraf uygulamalar tarafından Instagram hesabınıza erişime izin verirken dikkatli olmalısınız. Hesabınızı tam kontrol altına aldıklarından Instagram hesabınızda yetkisiz içeriğin gönderilmesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

4. Oturum açtıktan sonra, sol kenar çubuğundan Yeni Takipteki Takipler seçeneğini seçebilirsiniz.

instagram takibi bırakanları görme
instagram takibi bırakanları görme

İşte gidiyorsun! Son zamanlarda sizi geri arayan tüm arkadaşlarınız olacak. Zaten oturum açtıysanız ve listeyi gerçek zamanlı olarak almak isterseniz, sağ üst köşedeki Yenile düğmesini kullanın.
Ayrıştırdığınız arkadaşlarınızı / kullanıcılarınızı gösteren dışında size bu inanılmaz hizmet çok şey hakkında bilgi verebilir.

İlginizi Çekebilir:
Uygulama Kilidi Programları Nelerdir ve Nasıl Kullanılır

 

Telefon Üzerinden CrowdFire Uygulaması ile instagram Takibi Bırakanlar Görme

Kullanıcıların çoğunun sosyal medya için bilgisayar yerine Mobil cihazları kullanmayı tercih ettikleri için bu yöntemin çokça kullanılacağını varsayıyorum.
1. App CrowdFire’ı akıllı telefonunuza indirin ve yükleyin.
CrowdfireApp: iOS | Android
Not: Bu makale için iOS uygulamasındaki ekran görüntülerini kullanacağım.

instagram takibi bırakanları görme
instagram takibi bırakanları görme

2. Uygulamayı açın ve Instagram ile Bağlan’ı seçin.
3. Kullanıcı adınızı, Parolanızı ve Giriş Girişinizi girin.

4. İstenirse uygulamayı onaylayın.
5. Sol üst köşedeki üç yatay çizgiye dokunun.

6. Menüden Yeni Takipteki Takipler’i seçin.

Bu son zamanlarda sizi geri arayan kullanıcıların listesini gösterir. Lütfen soldaki listenin hemen üzerindeki Yenile simgesini not edin. Listeyi güncellemek için tıklayın.

Bu işlemi 2017 yılında halen daha farklı şekillerde yapmaya çalışan uygulamalar bulunmaktadır. Sizlerde Linke tıklayarak ve insanların memnuniyetine, yorumlarına ve verilen notlarına bakarak , buradan farklı bir uygulama da deneyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu