Bir kullanıcının profil resmini instagram’da tam boyutlu görüntüleyemezsiniz. Yalnızca kırpılmış dairesel sürümünü görebilirsiniz. Ancak, bu yazıyı okuyarak dilediğiniz kişi için instagram profil bakma işlemi nasıl yapılır bunu öğrenebilirsiniz  . Sadece görüntülemekle kalmaz, isterseniz büyük boyutlu profil resmini de indirebilirsiniz.

instagram Profil Bakma , Profil Görme, Resmi Büyütme Nasıl Yapılır

Tüm Cihazlar için Çalışan Yöntem

Telefonunuza ek bir uygulama yüklemek istemiyorsanız veya bir bilgisayar kullanmak istiyorsanız bu yöntemi kullanın.

1. Cihazınızın web tarayıcısında Instagram web sitesini açın. Bu kılavuz için Chrome tarayıcıyı kullanacağız.

Birinin profil resmini görüntülemek için Instagram’a giriş yapmanıza gerek yoktur. Ama istersen yapabilirsin. Ayrıca, kişinin kullanıcı adını zaten biliyorsanız, 2. adımı atlayıp 3. adımla devam edebilirsiniz.

2. Haber akışınızdaki yayınlarını kullanarak veya adlarını arayarak istediğiniz Instagram profiline gidin. Profillerinden kullanıcı adlarını alın / kopyalayın.

3. İstediğiniz Instagram kullanıcısının kullanıcı adını aldıktan sonra linke tıklayın ve Thumbtube.com Instagram profil resmi indirme sitesine gidin.

(Link Çalışmaz ise diğer yazımıza tıklayın!)

4. Bu web sitesinde, görmek istediğiniz Instagram Kullanıcı Adını girin, özellikle belirtelim sadece kullanıcı adını giriniz ve arama tuşuna tıklayınız.

( 2. adımda yukarıda gördüğünüz profil fotoğrafını görüntülemek / kaydetmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın veya yapıştırın ve Gönder’i tıklayın.)

instagram profil görme
instagram profil bakma

5. Bu site, profil resmini kullanıcı adından tarayarak yüksek çözünürlüklü alır ve birkaç saniye içinde size gösterir. Bundan sonra, instagram profil bakma , profil görme işlemlerini kolaylıkla yapmış olacaksınız.

Instagram Resmi İndirme İşlemi

Benzer şekilde, orijinal büyük boyutlu profil resimlerini görüntülemek için istenen diğer profillerin kullanıcı adlarını girebilirsiniz. Bu link, ister takip edin ister takip etmeyin, özel hesaplar dahil, tüm hesaplar için mükemmel çalışır.

Dikkat! Profil resmini alma işlemi çalışmıyorsa, başlangıçta düşük çözünürlükte (küçük boyutlu) yüklenmiştir. Diğer bir deyişle, kullanıcının daha büyük boyutlu bir resim yüklemediği anlamına gelir.

Android Cihazlarda instagram Profil Görme, Profil Bakma İşlemi

1. İstediğiniz kişinin Instagram kullanıcı adını edinin ve Google Play Store’da bulunan Instant DP‘yi (Full HD) indirin.

2. Uygulamayı açtığınızda Instagram kullanıcı adını girmek için bir giriş kutusu göreceksiniz. Kullanıcı adını girin ve arama simgesine dokunun.

3. Bu kullanıcı adıyla eşleşen kullanıcıları getirmek birkaç saniye sürecektir. Bekleyin ve ilgili kullanıcıları gösterdiğinde istediğiniz kişiyi seçin.

4. Profil resmini tam boyutlu olarak görüntülemek için profil resmi küçük resmine dokunun. Kaydetmek için sağ alt taraftaki indirme simgesini kullanabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, galerideki profil resmi kendi albümü içinde indirilir.

Bu uygulama aynı zamanda isterseniz silebileceğiniz arama geçmişinizi de gösterir.

Benzer Gönderiler
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir