instagram Hesap Çalma

Instagram şifresini online olarak çalmak için düşünebileceğiniz çeşitli nedenler vardır. Anne baba iseniz, Instagram şifresini online olarak çalmak ve çocuğunuzun neler yaptığını öğrenmek mantıklıdır. İnternette bugünlerde birçok sanal tehlike var, ve en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram bu işin merkezi sayılır. Bununla birlikte, ne sebeple ihtiyaç duyduğunuza bakmadan, bu makalede sizlere diğer kullanıcılar farkında olmadan instagram hesap çalma işleminin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz.

Hesabı ele geçirmeden ayrıca gizli hesapların faaliyetlerini ve görsellerini incelemek için , Tıklayın !

Bölüm 1:

instagram Hesap Çalma İşlemi Online Olarak , Program Kurmadan

Online olarak Instagram şifresi çalmanıza yardımcı olabileceğini iddia eden bir dizi web sitesi var. Ancak hepsini deneme şansınız olmadığından , ve çoğu dediklerini yapmadığından bu süreci yönetmek zordur. Çünkü tüm süreç boyunca sürekli bir program indirmeniz gerektiğini biliyorsunuz ve hepsinin sadece promosyon etkinliği olup olmadığını merak etmeye başlarsınız, bu nedenle şüpheleriniz yüzünden bunu hiç istememek de haklı sayılırsınız.

Bununla birlikte, biraz araştırma yaptıktan sonra, Instagram hesap çalma için çevrimiçi bir web sitesiyle karşılaştık ve güzel çalışıyor gibi görünüyor. Adı InstaHack.

InstaHack’in Amaçları:

 • Bir arkadaşınızın Instagram hesabına saldırın.
 • Çocuklarınızın hesabına saldırın.
 • Başka bir bilgisayar korsanı tarafından ele geçirilen kendi hesabınızı geri alın.

InstaHack’i kullanarak Instagram parolasını çevrimiçi olarak ele geçirmek için:

 1. instahack.me/online’a gidin.

 

instagram Hesap Çalma
instagram Hesap Çalma

 

 1. “Hack Başlat” düğmesine tıklayın.
 2. Beliren açılır pencerede, kurban hesabın Instagram kullanıcı adını girin.
 3. Ardından açılır pencerenin altındaki Hack butonuna tıklayın. Bunu yaparken, program ilk önce girilen hesap adını doğrulayacaktır. Ardından, şifre alma işlemi başlar.
instagram Hesap Çalma
instagram Hesap Çalma

 

 1. İşlem bir takım adımlar gerektirir. Program öncelikle Instagram sunucuları ile güvenli bir bağlantı kuracaktır. Sonra, hesap adının şifresini veritabanının Instagram’ından çıkarır, şifresini çözer, tüm izleri siler ve parolayı geri getirir. Tüm ilerleme ekranda gösterilecektir.

 

instagram Hesap Çalma
instagram Hesap Çalma

 

 1. İşlemin sonunda Insta Hack, hesabın saldırıya uğradığını bildirir. Şifreyi almak için, açılır kutunun altındaki “Devam Et” düğmesine tıklayın.
 2. Bundan sonra şifreyi indirebilirsiniz! Instagram hesabına çevrimiçi başarıyla saldırdınız!

Bölüm 2:

Cep Telefonundan Uygulama ile instagram Hesap Çalma İşlemi

Önceki yöntem doğrudan ve çevrimiçi yapıldığından işlem biraz şüpheli halde görünebilir. Bununla birlikte, Instagram şifresini çevrimiçi olarak çalmak için çok daha meşru bir araç var. Instagram hesabını ele geçirmek için profesyonel bir yazılımdan da yararlanabilirsiniz.

Kişisel öneri, profesyonel bir Instagram casus uygulaması kullanmak olacaktır. IPhone ve Android telefonlar için çok sayıda casus uygulaması var, ancak tüm gereksinimleri çok makul fiyata karşılayabilecek en iyi casus yazılımlarından biri olan Spyzie‘yi öneriyoruz. Ek olarak, Spyzie profesyonel bir WhatsApp casus uygulaması veya Facebook Messenger Spy Uygulaması olarak da kullanılabilir. Instagram tracker yeni bir özellik ve yavaş yavaş popülerlik kazanıyor. Şimdi bu yöntemin, Spyzie’nin yasal bir uygulama olması ve hem android hem de iPhone’da mevcut olması ve inanılmaz tutulmasının yanında, daha erişilebilir ve okunaklı olduğunu düşünüyoruz.

 

instagram Hesap Çalma
instagram Hesap Çalma

 

Spyzie’nin özellikleri:

 1. Bir Instagram resminin doğru coğrafi konumunu söyleyebilir.

 

instagram Hesap Çalma
instagram Hesap Çalma

 

 1. Hatta jailbreaking olmadan iPhone, rooted olmadan android telefonları izleyebilirsiniz, böylece yakalanma korkusu çekmezsiniz.
 2. Hedef telefonun Instagram hesabı ile diğer Instagram hesapları arasında gönderilen veya alınan tüm mesajları okuyabilirsiniz.

 

instagram Hesap Çalma
instagram Hesap Çalma

4.Hedef telefonda basılı olan her düğmeye tam erişim sağlayabileceğiniz bir Keylogging özelliği bulunur. Bununla hedef kişinin Instagram’a giriş yapmak için kullandığı şifreyi bulabilirsiniz. Parolanızı aldıktan sonra her şeye sahipsiniz.

Spyzie’yi kullanarak Instagram parolasını çevrimiçi olarak ele geçirmek için:

 1. İlk olarak, bir premium Spyzie hesabı kaydettirmeniz gerekir.
 2. Bundan sonra, bir onay e-postası ve Spyzie’den hoşgeldiniz e-postası alacaksınız. İkincisi, kontrol panelinize ve oturum açma bilgilerinize sahir bir bağlantınız gönderilecek.
 3. Denetim masanıza giriş yaptıktan sonra, Spyzie’nin nasıl kurulacağı ile ilgili talimatlar içeren bir set alırsınız.
 4. Talimatları ve içerikleri izlemeniz yeterlidir

Özetle, Instagram şifresini çevrimiçi ele geçirmek için kullanabileceğiniz iki kolay yöntemden bahsettik. Spyzie son derece güvenilir bir uygulamadır ve yasallığı hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bu yöntemler Instagram hesabınızı geri getirmeniz veya bazen bir zorunluluk haline gelebilen sevdiğiniz bir kişinin faaliyetini izlemeniz açısından son derece yararlı olacaktır.

Benzer Gönderiler
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir