instagram Gizli Profil Görme

Bir Instagram hesabında, yayınlanan gönderilerin herkes tarafından görülebilecek durumda olmadığı, yalnızca kabul edilmiş takipçilerin görebilecekleri özel hale gelen durumlar vardır. Ancak, muhtemelen bir meslektaşınız, arkadaşınız veya düşmanınız olan bu hesapları merak ettiniz, biri Instagram’da arkasında bir sır saklıyor. Bundan böyle endişelenmeyin, size özel olup görünmemesine rağmen bu hesap videolarını / fotoğraflarını kolaylıkla görüntüleyebileceğiniz bir numara paylaşıyoruz! Evet bu doğru !  instagram gizli profil görme ve buradan fotoğraf / video indirmek hakkında detayları yazının devamında okuyun. Herhangi bir yazılım ve karmaşık kodlama becerileri kullanılmadan gizli hesapların yayınlarının kullanılabileceği bir hüner ile çocuklar bile bu hileyi yapabilir.

Hiçbir yazılımı indirip yüklemeye veya bazı programlama becerilerini öğrenmeye gerek yoktur, bu oldukça hazırdır ve herkesin kullanabileceği çevrimiçi bir uygulama halinde sunulmaktadır. Lütfen bu özel ve size gizli hesaplara herhangi bir zarar vermeyeceğinizden emin olun; aksi takdirde bu hile Instagram Security Team tarafından yakalanabilir. Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki tüm özellikleri okuyun.

Aslında bunu yapmak için iki yöntem var …

 1. Özel Profil Görüntüleyici ile instagram Gizli Profil Görme İşlemi

İlk yöntem, özel hesapları görüntülemek için InstaLooker.com‘u kullanmaktır. Temel olarak, başlamak için özel bir hesap URL örneğine ihtiyacınız olacaktır: http://instagram.com/kenneth, platformda girmeniz gereken URL adresi tamamlanmış olmalıdır. Aşağıda tüm talimatlar verilecektir, hataları önlemek için hepsini okuyunuz. Bunun sadece profil görüntüleyicisi olmadığını unutmayın, fotoğrafları / videoları tam anlamıyla saldırıya uğrattığınız gizli hesaptan indirme seçeneğiniz vardır.

 1. Doğrudan Hesabı Hackleyerek instagram Gizli Profil Görme İşlemi

İkinci yöntem hesabı doğrudan patlatmaktır, kendi hesabınıza sahip olmak gibi tüm yazılara ve videolara erişmenizi sağlarsınız. İsterseniz onunla oynayabilirsiniz. Gerçi bu gerçekten çok karışık ve ben bunu tavsiye etmiyorum şimdilik. Bu işlemi nasıl yapacağınızı başka bir yazımızda detaylı olarak anlatmaktayız Tıklayın !

Aşağıdaki Örnekleme Senaryosu 1. Yöntemin Devamıdır.

instalook Özellikleri:

Bu, beta test görevlilerinden edindiğimiz en iyi özelliktir ve herkes bunu çok seviyor. Eklenmesini istediğiniz özellikleriniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 • İndir / Kurulacak Yazılım Yok
 • % 100 ücretsiz kullanılabilir
 • Kullanıcı dostu GUI
 • Özel fotoğraflara / videolara göz at
 • Fotoğrafları / Videoları İndir
 • Bir takipçiyseniz gibi hareket edin (gerçekte değil)
 • Çifte insan doğrulamasını Instagram’ı atla
 • Üst düzey güvenlik proxy bypass kontrolü
 • 7/24 destek
 • Ücretsiz Güncellemeler

Talimatlar:

Http://instalooker.com/ adresine gidin – Güncellenmiş web sitesi

 

instagram Gizli Profil Görme
instagram Gizli Profil Görme

Özel hesaba tam profil URL’si girin (örn: https://instagram.com/anne) tam girin!

“Profili Doğrula” yı tıklayın ve doğrulama işlemini bekleyin

 

instagram Gizli Profil Görme
instagram Gizli Profil Görme

 

Doğrulama işlemini bekleyin

instagram Gizli Profil Görme
instagram Gizli Profil Görme

 

Hesabın doğru olup olmadığını soracaksınız

Ve doğru hesap ise “Evet ve devam et” e tıklayın

instagram Gizli Profil Görme
instagram Gizli Profil Görme

 

Bitmesini bekle

instagram Gizli Profil Görme
instagram Gizli Profil Görme

 

Hacklendi Mesajlarini indirmek

instagram Gizli Profil Görme
instagram Gizli Profil Görme

 

KOLAY!

Gizli instagram Hesaplarını kesmek için en kolay yol budur

Bu, özel instagram hesaplarını herhangi bir yazılım kullanmadan kesmek veya kodlama becerilerini öğrenmek için en kolay yoldur. Başka Bahsetmiyorum bile, gizli instagram hesaplarını kesip, fotoğraflarını ve videolarını kolaylıkla indirebilmenize ilişkin ücretsiz bir yöntemdir.

Görüntüleme, birinin meşhur gizli hesaplarını yakalamak ve bu aracı kullanarak edinmiş olduğunuz fotoğrafların avantajlarından yararlanmak. Gerçekten, bu aracı kullanmak pek çok düzeyde oldukça şaşırtıcı bir sonuç göstermektedir.

Yasal Uyarı:

Eğitim amacıyla, kesmek, plan yapmak ve para kazanmak için kullanılmamalıdır.

NOT: Bu tarz programlar sizden hesabınıza giriş yetkisi isterse sahte bir hesap oluşturun ve onunla yetki verin. Birçok verdiği sözü tutmayan program vardır ve dikkatli olmanızı öneririz.

 

Benzer Gönderiler
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir