Hacker Programları İndir

Bu kılavuz, hacker dünyasında yeni olan bir kişiye kesinlikle yardımcı olacaktır. Ayrıca, daha iyi öğrenmenize yardımcı olmak için arasına bazı ders bilgileri de ekledik. Yazımızda , yeni başlayanlar için hacker programları, sebepleri ve hangi yazılım dillerinin öğrenilmesi gerektiğinden bahsettik.

İlk ve asıl şey “Programlamayı” öğrenmek zorunda olduğunuzdur. Programlamayı öğrenmenin arkasındaki nedeni, internette gördüğünüz ve kullandığınız her şeyin programlamadan başka bir şey olmamasıdır.

Örneğin: Tarayıcınızdayken Klavyenizin Ctrl + U tuşlarına bastığınızda, programlamadan başka bir şey çıkarmayan bazı komut dosyalarının çıktığını göreceksiniz!

HTML ve CSS Facebook veya başka herhangi bir sitede olduğu gibi en sevdiğiniz siteyi ziyaret ettiğinizde bile, her sitede göreceğiniz en temel ve en önemli dillerdir! En azından listelenen programlamadan bazılarını öğrenmek zorundasınız.

Kişisel olarak, öğrenmeniz gereken akıl almaz ve basit programlama dillerinden bazılarına bakalım;

Hackerlık Giriş Programlama dilleri:

 • Web Tasarım / Geliştirme
 • HTML5 (Biraz Kolay)
 • CSS3 (Biraz Kolay)
 • JavaScript (Biraz Kolay – Ortalama)
 • PHP (Biraz Ortalama – Zor)
 • MySQL (Biraz Ortalama – Zor)

Hacker Programları Nelerdir

Hackerlık için kesinlikle ihtiyacınız olan bazı programları listeledik.

 

 • Key-logger
 • RAT (Uzaktan Yönetim Aracı)
 • Booter Rage Booter
 • Brute-Force Hydra
 • VPN Cyberghost5

 

Her bir programa biraz ışık tutalım;

# 1 :Uzaktan Yönetim Aracı (RAT), Hacker Programları

Bilgisayar korsanlarının kurbanının PC’sini kontrol etmesini sağlayan bir programdır.

Hacker, bir Trojan yayarak kurbanlara (ya da daha iyisi köle olarak bilinir) bulaşırken, Trojan, bir hacker tarafından yapılan bir Malware (zararlı yazılım) olarak tanımlanabilir. Hackerlar, Truva atlarını çoğunlukla yararlı bir kullanışlı program olarak sunarlar. Bilgisayar korsanlarına bilgisayarınıza erişim hakkı kazandıran bu program kullanışlı olur. Bu demektir ki, önemli dosyalarınıza, klavye, kam, fare, klasörlerinizde değişiklik yapabilecek durumda! Amaçlarını tamamlamak için, bilgisayar korsanlarının tespit edilemeyen bir Truva atması gerekir; böylece antivirüsler onu tespit edemez, bilgisayar korsanları bunu şifreleyerek yapar.

Şu anda, Darkcomet iyi bir ücretsiz RAT programıdır ve kullanımı kolaydır.

# 2 : Key Logger , Hacker Programları

Bir tuş kaydedici Rat’dan daha kolaydır, tek yapmanız gereken kurbanın tuşlarına bir klavyeden basarak kaydedilmesini sağlamak ve bunu tabii ki kurbanın şifresini bulmak için kullanmasını sağlamaktır.

# 3 : Brute Force, Hacker Programları

Brute Force programı parola deneyerek bulmaya yarar.

Brute force programıyla çalışmak için, öncelikle bazı şeylere ihtiyacınız vardır: Elbette bir Brüt kuvvet programı, bir şifre listesi, bir kullanıcı adı listesi (isteğe bağlı).

Hydra brute force programına bir örnektir.

Parola listesi, yalnızca parolaların bir listesidir

Program, iyi bir kelime bulana kadar, listedeki tüm kelimelerin kombinasyonlarını eşleyecek ve deneyecek.

# 4 : Booter

Booter, DDoS için bir araçtır! Size söyleyeyim, DDoS’ing Hacking değil!

Dağıtılmış Servislerdir (DDoS), bir sitenin sunucularını indirmek için kullanılır.

Ne zaman açtıysanız ya da aslında 32 bayt ile ping yapan bir siteyi ziyaret ederseniz, site o isteği kabul eder ve cevaplar. Her site veya sunucu, aldığı her istek üzerine cevap vermek ister.

Bir DDoS, 65000GB / saniye içeriyorsa iyi sayılır ve tabii ki site veya sunucu tüm bu isteklere cevap veremez ve heyecanlı olur ve nihayet internetten çıkarılır. (Sunucu Düşer!).

Bir Botnet, DDos gerçekleştirmenize yardımcı olabilir, botnet’inizdeki her bir bilgisayarı o siteye ping yapmanızı sağlarsınız.

# 5 : Virtual Private Network

(VPN), IP’nizi gizlemek için çok güzel bir araçtır, böylece fiziksel konumunuzu izlemek için bir IP olarak anonim kalabilirsiniz. Cyberghost5, Ücretsiz Bir VPN örneğidir.

Ancak, günlükleri tutan bazı VPN’ler olduğundan VPN’nizi seçerken dikkatli olun. Bu, bilgilerinizi ve gerçek konumunuzu bulmaları anlamına gelir.

Anonim Kalma da Önemlidir (Hackerlar gibi düşünüldüğünde):

Birçok programı indirmek ve diğer Programları görmek için Tıklayın !

Bir hacker için en önemli şey “anonim” kalmanızdır; yani herhangi bir yasadışı faaliyette bulunursanız veya herhangi bir ahlaki şey yaparsanız, polisler tarafından yakalanmazsınız.

Zaten daha önce tartıştığımız gibi, IP, VPN ve Proxy’leri gizleyecek bir araç hakkında da bahsetttik.

Daha önce açıkladığım gibi bir VPN, sizi başka bir sunucuya bağlayarak IP gizler, bir proxy aslında aynı şeyi yapar!

Faaliyetlerinize devam ederken yalnızca bir VPN veya Proxy kullanmanız gerekir; ardından VPN’yi kapatırsınız.

İLGİLİ MAKALE: instagram Hesap Çalma

Son Olarak:

Biraz daha açıklayalım. İnsanlar sizi bulmak için her şeyi yapar, bu nedenle küçük bir hata bile sizi polise götürebilir veya bulunabilir! İnsanları ölü bir rotaya sokmalısın.

Bazı hack işlemlerini planladığınızda, bilgisayarınızı bir proxy ile başlatın işi tamamladıktan sonra proxy’yi kapatın ve 20-30 dakika boyunca İnternet’i kullanmayın. Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Benzer Gönderiler
Latest Posts from Sosyal Prestij

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir