Uygulamalar

En iyi Virüs Temizleme Programları Nelerdir, Android

Her Telefon muhtemelen içinde hassas bilgiler içerir, bu nedenle üzerine bazı güvenlik yazılımı yüklemek onu virüslerden korumak adına iyi bir fikir olabilir. Akıllı telefonlarda gerçekten virüsten koruma uygulamalarına mı ihtiyaç var mıdır konusunda bazı tartışmalar var. Ama hangi uygulamaları kullandığınıza göre bunun cevabı çok değişir. Birçok güvenlik uygulamaları yeni tehditlere ayak uydurabilmek için kendini geliştirdi. Bizler de onları yakından takip ettik ve bu yazımızda telefonunda virüs olduğundan şüphelenen kullanıcılarımız için en iyi virüs temizleme programları hakkında detaylar sunmaya karar verdik.

İLGİLİ MAKALE : Telefon Hafızasında Yer Açmak İçin Gereksiz Dosyaları Temizleme, Telefon Temizleme İşlemi İçin Tıkla !

[wp_ad_camp_1]

En iyi Virüs Temizleme Programları

# 1 : Norton Security and Antivirus , En iyi Virüs Temizleme Programları

Değerlendirme Puanı : 8/10

Ücretsiz İndirmek için Tıkla !

Virüs Temizleme Programları
Virüs Temizleme Programları

Norton Mobile Security müthiş malware koruması sunar ve arama engelleme, metin engelleme ve rehber yedekleme özellikleri tüm kullanıcıları için ücretsizdir. Yıllık premium lisans ücretsiz 25 dolara kadar düştü ve 10 cihaza kadar koruma sağladı. Norton’un en iyi ücretli özelliği, güvenlik ve gizlilik riskleri için yüklü yazılımları ve uygulamaları Google Play Store’da kontrol eden App Advisor’dır. Ayrıca Norton’un uygulama kilidi ve şifre yöneticisi özellikleri de ücretsiz, bağımsız uygulamalardır. Ayrıca yeni bir VPN uygulaması var, ancak yılda 30 dolar ekstra ücreti vardır.

# 2 : Avast Mobile Security , En iyi Virüs Temizleme Programları

Değerlendirme Puanı : 7/10

Ücretsiz İndirmek için Tıkla !

Virüs Temizleme Programları
Virüs Temizleme Programları

Avast Mobile Security & Antivirus, gizlilik özelliğinden VPN istemcisine, kişiselleştirilebilir bir kara liste hazırlamaya kadar her şeyi içeren piyasadaki en gelişmiş Android güvenlik uygulamalarından biridir. Avast’ın malware koruması son zamanlarda çok gelişti öte yandan bazı özellikleri çalışmayabiliyor, örneğin arama engelleme özelliği neredeyse hiç çalışmadı bizde.

İlginizi Çekebilir:
Whatsapp Grubu Nasıl Kapatılır , Grubu Silme, Kapatma

# 3 : CM Security Master

Değerlendirme Puanı : 7/10

Ücretsiz İndirmek için Tıkla !

3 2

CM Security’nin yeni ücretli sürümü yılda 36 dolardır ve sınırsız VPN hizmeti ve üçüncü taraf reklamlarını öldürür. Bununla birlikte, uygulamanın geniş özelliklerinden ücretsiz olarak da yararlanılabilir. Bir ağ tarayıcı var; temiz, kullanımı kolay bir arayüz; bir uygulama kilidi; ve bir çağrı engelleyici. Ancak, CM Security’nin kötü amaçlı yazılım tespit oranlarının aylar boyu dalgalanma gösterdiği biliniyor. Hırsızlığa karşı koruma özellikleri dahili Android Cihaz Yöneticisi’nden biraz daha fazla diyebiliriz ve ücretsiz sürümünün çok sayıda reklam gösterdiğinden de bahsetmek gerekir.

# 4 : Lookout Security and Antivirus, En iyi Virüs Temizleme Programları

Değerlendirme Puanı : 6/10

Ücretsiz İndirmek için Tıkla !

4 2

Lookout’un Android antivirüs uygulaması ilk uygulamalarından biriydi ve kullanım kolaylığı ve işlevsellik sayesinde Android kullanıcıları arasındaki popülaritesini artırdı. Ücretsiz çok az özelliği var; diğer Android güvenlik uygulamalarının ücretsiz olarak sunduğu pek çok özelliği yıllık premium ücreti 30 $ üzerinden sunuyor. Ayırca yılda 100 $ için tam bir kimlik koruma hizmeti içeren bir “prim artı” paketi var. Ancak Lookout, artık test için bağımsız laboratuvarlara uygulamasını gönderdiğinden kötü niyetli yazılımlara karşı ne kadar iyi koruduğunu bilmiyoruz.

# 5 : PSafe Dfndr

Değerlendirme Puanı : 5/10

Ücretsiz İndirmek için Tıkla !

5 1

PSafe DFNDR’den hoşlanmamak için sebep yoktur. Harika görünüyor; hepsi ücretsiz olan birçok faydalı özelliklere sahiptir; ve ücretli sürümü yılda sadece 4,99 $ maliyeti ve sadece reklamları kaldırır. Ancak laboratuar testlerinde, kötü amaçlı yazılım tespit oranı aydan aya değişir. Bazen mükemmel, bazen çok kötü. PSafe bu sorunu tam olarak çözene kadar, diğer uygulamaları önermemiz gerekiyor.

 

Sonuç:

Yukarıda sizlere Android telefonunuzu temizlemek ve korumöak için kullanılan en iyi virüs programlarını sunmaya çalıştık. Yorum ve düşüncelerinizi aşağıda belirtmeniz dileğiyle.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu