Uygulamalar

En iyi Video Gizleyici Uygulamalar, Video Gizleme Programı Önerileri

Akıllı telefonlarınızda yüzlerce fotoğraf veya videolarınız var ve bunlardan bazılarını başkalarına göstermemeyi tercih etmeniz mümkündür. Bazen, birileri bilinçsizce akıllı telefonunuzu eline aldığında, felâket kötü hissedebilirsiniz. Veya birilerine ailenin fotoğraflarını gösterdiğimiz ve yanlışlıkla özel fotoğraflara veya hassas resim veya videolar göstermeye başlamamız gerektiği zamanlar da vardır. Bunun olmasını önlemek veya kendinizi bu tür utançlardan kurtarmak için, şanslıyız ki hassas fotoğraflarınızı ve videolarınızı fotoğraf galerinizden gizleyecek güzel uygulamalar var. Android telefonlarda güvenilir ücretsiz en iyi video gizleyici uygulamalarına göz atalım.

[wp_ad_camp_1]

1)  Hide it Pro Video Gizleyici Uygulaması

Hide it Pro kesinlikle fotoğraf ve videoları Android’de gizlemek için tercih ettiğimiz bir uygulamadır. Hafif ve güçlü, sadece birkaç dokunuşla resimler, videolar, uygulamalar, SMS, kayıtlar ve arama kayıtlarını gizlemenize olanak tanıyan çok yönlü bir uygulama. Uygulama kimliğini gizlemek ve veri güvenliğini sağlamak için gizlenmiş Ses yöneticisi (tam işlevsel ses çalar) olarak çalışır. Ses seviyesini yukarı ve aşağı çevirmek için kullanılabilecek bir Audio Manager uygulaması olarak kendini gizliyor. Ses Yöneticisi başlığına uzunca basarsanız; resimler, videolar, mesajlar, uygulamalar gibi GİZLENMİŞ OLANLAR başlayacaktır. Root izinlerine sahipseniz, diğer programları da uygulamalar listesinden gizleyebilirsiniz

 

Video Gizleyici
Video Gizleyici Uygulama

 

Bu uygulama resim ve videoları farklı klasörler halinde gizlemenizi sağlar. Ardından dosyaları veya klasörleri ada göre sıralayabilir ve gizlemek istediğiniz dosyaları çoklu seçebilirsiniz. Uygulamanın ayrıca, slayt gösterisi ve video oynatıcı seçeneği vardır; bunları, reklamları göstermek ve uygulamadan paylaşmak zorunda kalmadan görüntülemenize olanak tanır. Verilerinizi korumak için hem PIN hem de bir şifre kullanabilirsiniz, tüm önemli verileriniz maksimum güvenlik için AES 256 şifreleme ile şifrelenmiştir.

Hide It Pro, Google Play Store’dan indirin

Private Photo Vault Video Gizleyici Uygulaması

Private Photo Vault, özel resim ve videolarınızın tümünü bir şifrenin arkasında saklayan harika bir araçtır. Private Photo Vault, fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenli bir şekilde görüntülemek için bir şifre gerektirerek korur. Tüm uygulamanın yanı sıra bireysel fotoğraf albümleri (çift katmanlı şifre güvenliği) şifre korumanıza olanak tanır. Bu uygulama ile kendi kişisel fotoğraf arşivinizi de oluşturabilirsiniz. Gizli imajlarınızın ve videoların, uygulama ile korunması, daha sonra olası davetsiz misafirlerin görünümünden gizleme işlemini iyi yapar. Başka birisi uygulamanın kilidini açmaya çalışırsa, GPS koordinatlarını almanın yanı sıra o kişinin fotoğrafını çeker. Ayrıca insanları kandırmak için bazı sahte fotoğrafların yanı sıra sahte şifre de saklayabilirsiniz bu uygulama ile.

 

Video Gizleyici Uygulama
Video Gizleyici Uygulama

 

Bazen meraklı biri, Size Özel Fotoğraf Kasasında hangi fotoğrafların olduğunu görmek için yalvaracak. Bu durumda, onlara tamamen farklı bir fotoğraf grubuna açılan yem parolanızı verebilirsiniz. Bu, daha sonra, onlar farklı bir arşivde yemlenirken sizlerin gerçek verisini çaktırmadan korumayı sağlar. Ayrıca, yakınlaştırma, döndürme, kaydırma ve fotoğraf Slayt gösterisi ile tam işleyen bir resim galerisi bulunmaktadır.

 

Play Store’dan indirmek için Tıklayın ! (Private Photo Vault)

 

Vault-Hide SMS, Pics & Videos Fotoğraf Gizleyici Uygulaması

 

Vault-Hide, telefonunuzdaki özel resim, video, SMS ve kişileri gizlemek için tasarlanmıştır. Yukarıdaki uygulamalar gibi Vault, telefonunuzdaki tüm veriler, fotoğraflar, videolar, kişiler / SMS / Arama günlükleri gizlemek için çok yönlü bir uygulamadır ve Uygulamanın kendisi bile gizlidir ve yalnızca doğru şifreyle erişilebilir.

 

İlginizi Çekebilir:
En iyi Video Hızlandırma Programı, Android, iOS
Video Gizleyici Uygulama
Video Gizleyici Uygulama

 

Telefonunuzun verilerini korumak için bazı ilginç gelişmiş özellikler de vardır. Sahte Dosya oluşturabilirsiniz. Dosya tuzağı, dosyaları da saklayabilir. Apps Kasası simgesini ana ekranınızdan kaldırılıp, yalnızca şifreyle bulunabilir, böylece hiç kimse onun var olduğunu bilemez. Ayrıca yanlışlıkla girmeye çalışanlara karşı sizi uyarabilir, böylece yanlış bir şifreyle giriş yapmaya çalışan herkesin resmi gizlice alınır. Açıkçası, çoğu insanın ihtiyaç duyduğu şeyin biraz ötesinde, ancak gizlilik işini çok ciddiye alıyorsanız, o zaman dikkate değer. Vault, şüphesiz, Android’de dosya ve uygulamaları gizlemek için mükemmel bir uygulamadır.

 

Vault-Hide SMS, Pics & Videos Uygulamasını Play Store’dan indirin

 

Hide Pictures &Videos – Vaulty Video Gizleyici Uygulaması

Video Gizleyici Uygulama
Video Gizleyici Uygulama

 

Vaulty, resimleri ve videoları gizlemek için en eski ve güvenilir uygulamalardandır. Vaulty, basit arayüzü ile güçlü bir araçtır ve telefonunuzdaki hemen her şeyi kolayca gizleyebilirsiniz. Vaulty sadece fotoğrafların ve videoların galerilerini parola ile gizlemekle kalmaz, aynı zamanda resimleri düzenleyebilir, dosyaları filtreleyebilir

 

İndirmek İçin Tıkla

AppLock Fotoğraf ve Video Gizleyici Uygulaması

100 milyondan fazla kullanıcısı ile resim ve videoları gizlemek için en popüler uygulamalardandır. Resimler ve videoların yanı sıra AppLock, Facebook, Whatsapp, Galeri, Messenger, SMS, Kişiler, Gmail, Ayarlar, gelen aramalar ve seçtiğiniz herhangi bir uygulamayı da kilitleyebilir. Yetkisiz erişimi önlemek ve mahremiyeti korumak için yapılmış mükemmel bir uygulamadır. En üst düzeyde telefon güvenliğini sağlar. Tüm gizli resimler ve videolar Galeri’den silinir ve yalnızca fotoğraf ve video deposunda görülebilir. Daha fazla uygulama gizleme detayı için Tıklayın!

 

7kısa

 

AppLock’un benzersiz özelliği, hangi uygulamaların parola korumalı ve hangilerinin olmaması gerektiğine karar verebilmenizdir. Ayrıca Parmak İzi kilidini de destekliyor ancak yalnızca Android 6.0 ve üzeri sürümlerde çalışıyor. Resim ve videoları gizlemek ve Android uygulamaları kilitlemek için şimdi indirin.

AppLock’u Google Play Store’dan indirin !

KeepSafe Fotoğraf ve Video Gizleyici Uygulaması

KeepSafe, resim ve fotoğraf albümlerini gizlemenize ve videoların birden fazla katmanının arkasına kilitlenmesine olanak tanıyan tam işlevli bir uygulamaya sahip başka bir harika fotoğraf deposu uygulaması. KeepSafe, hızlı gezinme için temiz ve basit bir arayüze sahiptir ve telefonun hemen içindeki fotoğraflar Galeri’ye eklenebilir. KeepSafe dahili belleği boşaltmak için bir fotoğraf saklama uygulaması olarak da kullanılabilir. İçindeki tüm fotoğraflar, videolar PIN ile korunabilir ve KeepSafe’i kullanırken uygulama listeniz varlığını göstermeyecektir. Resimleri depolamak ve kilitlemek kolaydır! Fotoğraf albümlerinize göz atın ve korunmasını istediğiniz resimleri ve videoları seçin. Onları KeepSafe fotoğraf kilitleme uygulamasına yükledikten sonra, bunları telefonunuzun fotoğraf galerisinden silebilirsiniz ve yine de KeepSafe resim kasasında görüntüleyebilirsiniz.

 

Video Gizleyici Uygulama
Video Gizleyici Uygulama

KeepSafe temel olarak telefonunuzda bir yere saklayabileceğiniz bir dijital tonoz yaratır. Kullanmak için, yalnızca uygulamaya erişmek için Pin oluşturmanız yeterlidir. KeepSafe ayrıca bulut yedekleme hizmeti de sağlıyor; rahat hissettiğinizde tüm özel resim ve videolarınızı buluta yükleyebilirsiniz. Bu şekilde, telefonunuz kaybolduysa veya hasarlıysa fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflar, albümler ve videolarınızı cihazlarınız arasında güvenli bir şekilde senkronize eder. KeepSafe, telefonunuzun yüzü aşağı baktığında kendiliğinden kilitlenir. KeepSafe ile, özel görüntüleri onaylanan kişilerle e-posta ile paylaşabilirsiniz – fotoğraflar, alınmasından 20 saniye sonra kaybolur. Android’deki fotoğrafları ve videoları gizlemek için en iyi uygulamalardandır.

Play Store’dan KeepSafe’i indirin

Bunlar, Android telefonda fotoğrafları ve videoları gizlemek için kullanılan en iyi ve en popüler uygulamalardandır. İstediğiniz birini seçebilir ve tüm medya dosyalarınızı güvende tutabilirsiniz. Android’de dosyaları gizleyecek başka iyi bir uygulama biliyorsanız, aşağıdaki yorum kutusundan bize bildirin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu