Cihazlar

En iyi iPhone Ekran Kilitleri , iPhone Kilit Ekranları Uygulamaları

iPhone Kilitleme ekranı farklı iki amaçla kullanılabilir: Kamera, Siri, Denetim Merkezi ve benzeri özelliklere hızlı ve kolay erişim sağlar öte yandan iPhone veya iPad’inizin özel içeriğine yetkisiz erişilmesini önler. Bu yazımızda öncelikle bizlerin seçtiği en özel iPhone Kilit Ekranları, ardından iPhone kilit ekranları nasıl değişir ve son olarak en güzel kilit ekranı uygulamalarından bahsedeceğiz.

[wp_ad_camp_1]

Sizler için Seçtiğimiz , En Güzel iPhone Kilit Ekranları

iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları

 

3 8

4 7

 

5 5

iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları

 

7 3
iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları

 

9 3

10
iPhone Kilit Ekranları

 

11

iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları

 

iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları
iPhone Kilit Ekranları

 

15

 

 

iPhone Ekran Kilitleri Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır

IPhone’unuz veya iPad’iniz Kilit ekranında Apple’ın varsayılan duvar kağıdıyla birlikte gelir. Ancak Apple’ın galerisindeki herhangi bir görüntüyle veya hareketli duvar kağıtlarıyla hatta 3D Dokunduğunuzda canlanan bir Canlı Fotoğraf’la (iPhone veya iPad destekliyor). bile değişebilirsiniz.

 

 • Ana ekrandan Ayarlar’ı başlatın.
 • Duvar Kağıdı üzerine dokunun.
 • Yeni Duvar Kağıdı Seçme üzerine dokunun.

a

 

 • Fotoğraf uygulamalarınızda bulunan, benlikler de dahil olmak üzere tüm görüntüler ve kendi Canlı Fotoğraflarınız da dahil Kullanmak istediğiniz görüntüye dokunun. Varsayılan ayarlardan memnun değilseniz, seçeneklerinizi ayarlayın.
 • Taşı ve Ölçekle: Fotoğraflarınızdan bir tanesiyse, tam olarak istediğiniz şekilde çerçevelemek için görüntüyü yakınlaştırabilir ve sığacak şekilde sıkıştırabilirsiniz.
 • Hareket: Hareketsiz kılmak (hareket efekti yok), perspektif (telefonunuzu hareket ettirirken hafifçe hareket ettirir) veya Canlı Fotoğraf (varsa, 3D Dokunmatik olarak canlandır) seçin. Ayarla’ya dokunun.
 • Kilit ekranı duvar kağıdını değiştirmek istiyorsanız, Kilit Ekranını Ayarla’ya dokunun veya Giriş ekranı duvar kağıdını da değiştirmek için Her İkisini de Ayarla’yı seçin.

En İyi iPhone Ekran Kilidi Uygulamaları

Mükemmel HD kalitesine sahip duvar kağıdı uygulamaları, iPhone’un Kilit / Ana Ekran görünümünü iyileştirmek için hazırlanmıştır. En sevdiğiniz duvar kağıdını hızla indirebilir ve telefon kilit duvarına yerleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Amerika iPhone Fiyatları | 14 Kaç Dolar?

 

1. Live Wallpapers by Robert Paul Neagu

Robert Paul Neagu’nun Canlı Duvar Kağıtları. Bu uygulama, farklı kategorilerde sıralanmış 125’den fazla Canlı Duvar Kağıtları içeriyor. Koleksiyonda gezinebilir ve onları Kamera Rulonuna indirebilirsiniz. 6s serisi dışında başka bir iPhone kullanıyorsanız Canlı görüntü yerine sabit bir görüntüye sahip olacaksınız. Uygulama özellikle 3D Touch özellikli cihazlar için tasarlandı. Son olarak, uygulama indirmek ücretsizdir ve ayrıca 0.99 $ için Pro sürümü vardır.

Fiyat: Ücretsiz

İndirmek içn Tıkla

 

 1. Fexy Apps’tan Canlı Duvar Kağıtları

 

Fexy Uygulamaları, İndirme ve kaydetme işlemleri, yukarıda tartışılan diğer tüm uygulamalarla aynıdır. Cihazınız 3D Touch’ı desteklemiyorsa, hareketsiz bir görüntüye sahip olursunuz. Son olarak, uygulamanın kullanımı ücretsizdir.

Fiyat: Ücretsiz

İndirmek için Tıkla

 1. Apalon Apps tarafından Benim için Canlı Duvar Kağıtları

 

Apalon Apps iPhone Uygulaması ücretsiz değildir; koleksiyona erişmek için 0,99 ABD doları karşılığında satın almanız gerekir. Koleksiyon her hafta güncellendiğinden, Canlı Duvar Kağıtları hayranı iseniz para ödeyeceğiniz değerdedir. Canlı Duvar Kağıtları listesinden dolaşıp istediğiniz her şeyi indirebilirsiniz. Son olarak, uygulama yalnızca iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile çalışır.

indirmek için tıkla

iPhone Otomatik Kilit Ekranı Süresi Değiştirme İşlemi

IPhone’unuzda veya iPad’inizde istediğiniz zaman ekranı kapatabilirsiniz, ancak mevcut ayarı hiç değişmediyseniz varsayılan olarak güçten tasarruf etmek için 2 dakika sonra otomatik olarak kapanmaktadır. Bu zaman sınırı size uygun değilse, değiştirilmesi kolaydır.

Not: Güç Tasarruf Modu’nda Otomatik Kilit zamanını değiştiremezsiniz.

 

 • Ana ekrandan Ayarlar’ı başlatın.
 • Ekran ve Parlaklık üzerine dokunun.
 • Otomatik Kilit üzerine dokunun.
 • Tercih ettiğiniz zamanlamaya dokunun:
  30 Saniye
  1 Dakika
  2 Dakika
  3 Dakika
  4 Dakika
  5 Dakika
  Hiçbiri

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu