Uygulamalar

En iyi instagram Mp4 Dönüştürücü, insta mp4 Dönüştürücü Siteler

Bu makalede, Kapwing isminde ücretsiz bir web sitesi ile bir Instagram Videonun nasıl kolayca indirileceğini anlatacağız.  En iyi instagram mp4 dönüştürücü isteyen kişiler Kapwing’in Video Dönüştürme aracı ile telefonlarına, tabletlerine veya bilgisayarlarına bir Instagram Videosunu kolaylıkla indirebilirler.

[wp_ad_camp_1]

Son zamanlarda instagram üzerinden video paylaşma çok ilerledi. Sadece 2019’de Instagram’dan yayınlanan video sayısı dört katına çıktı ve izleme süresi iki katına çıktı. 

En iyi instagram Mp4 Dönüştürücü, insta mp4 Dönüştürücü Siteler

instagram Mp4 Dönüştürücü Nasıl Kullanılır Anlatımı

  1. Instagram URL’sini kopyala
  2. URL’yi Kapwing’e yapıştırın
  3. (İsteğe bağlı) Seçenekleri belirleyin ve düzenleyin
  4. İndirin ve paylaşın

Gerek Kapwing gerekse de aşağıdaki tüm linkler instagram videolarını mp4 formatında indirmenizi sağlar.

İik işlem Instagram URL’sini kopyalayın

İndirmek istediğiniz videonun URL adresini kopyalayın. Instagram uygulamasında, yayının sağ üst köşesindeki ‘…’ düğmesini tıklayın ve “Paylaş” ı seçin. Ardından son eylem olan “Bağlantıyı Kopyala” yı seçin. Instagram web sitesindeyseniz, bağlantıyı tarayıcının URL çubuğundan kopyalayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar üzerinden kolayca instagram video’su indirmek için Tıklayın!

Sonraki işlem, URL adresini İndirici Sitelere Yapıştırma

Kapwing’in Video Dönüştür aracını açın ve Instagram Video URL’nizi sağa yapıştırın. Videonuz doğrudan Instagram’dan içe aktarılacaktır. Diğer düzenlemeleri uygulamak ister misiniz? Instagram videolarını doğrudan içe aktarmak ve düzenlemek için Kapwing video düzenleme araçlarından herhangi birini kullanabilirsiniz. Instagram Hikayeleri için filtreleme, metin ekleme ve yeniden boyutlandırma araçlarını deneyin.

İlginizi Çekebilir:
Maalesef Google Play Hizmetleri Durdu Hatası Nasıl Düzeltilir

Seçenekleri Seçme ve Düzenleme Adımı

Instagram Video’yu indirmek istediğiniz için MP4 seçeneğini seçin. Videoyu GIF, MP3 veya JPG ekran görüntüsüne de dönüştürebilirsiniz. Yalnızca belirli bir bölümü indirmek istiyorsanız Instagram videosunu kısaltmak için “Trim Video” düğmesini kullanın. İndirmeye hazır olduğunuzda “Create” butonunu tıklayın.

Son Adım, İndirme ve paylaşma

“CREATE” i tıkladığınızda, Kapwing Kittens Instagram videonuzu bulutta işleyecektir. Arkadaşlarınızla paylaşmak, sosyal medyada yayınlamak veya diğer video projelerine aktarmak için MP4 olarak indirebilirsiniz. Bir iPhone kullanıyorsanız, videonuzu Kapwing uygulamasına indirmeniz gerekir.

Dikkat! Eğer indirmek istediğiniz video linki herkese açık olmayan private bir link ise, bu sitelerin size yardımcı olma şansı yoktur. Bunun için diğer yazılarımıza göz atmanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu