Kategorisiz

Diş Hekimi Levent Serdar Çok Kötü Doktor ? Akyazı

Akyazı’da yaşayan herkesin, diş hekimi DR Levent Serdar muayehanesine gitmeden okumaları gereken bir yazı. KESİNLİKLE GİTMEMENİZ TAVSİYE EDİLİR.

Merhabalar, sevgili blog okuyucularım, bugün sizlere bir diş hekiminin hatta bir hekimin nasıl olmaması gerektiği hakkında bilgi vereceğim. Malum devlet hastanelerinde diş için kolay kolay sıra bulamıyoruz ve çoğumuz diş hastalıklarımıza özel muayenelerde çözüm arıyoruz. Benim de dişim çürümüştü ve daha önce kanal tedavisi olduğundan çektirmeye DR Levent Serdar beyin muayehanesine gittim. Kendisi çekilen dişin yanındaki dişte çürük olduğunu söyledi ve 3 gün sonra olgu için randevu aldım. Dolgu yaparken dişimin sinir kısmına da girdiği için uyuşturucu etkisi geçince çok feci bir şekilde dişim ağrıdı.  Ben ağrılı dişle bu yazıyı yazıyorum. Bu gece sabah nasıl olacak diye merak ediyorum. Uyuşturucu etkisi geçtiğinde hemen ofisine gittim akşam saat 7 de fakat kendisi yeni çıktığı için geri gelemeyeceğini söyledi. Böyle doktorluk olmaz, olmamalı. Sizin olayı görememenizden kaynaklı bir hatayı neden bir hasta sabaha kadar ağrılar içinde kalarak çeksin? Hemde özel muayene de. Ama doktorlarımız rahat, çünkü halk mazlum yapabileceğimiz birşey yok.

İŞTE BU YÜZDEN BEN OLABİLDİĞİNCE UYARIYOR VE DR LEVENT SERDAR TEDAVİ İÇİN TERCİH ETMEMENİZİ ÖNERİYORUM. AKYAZILI HEMŞEHRİLERİME DUYURULUR.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu