Kategorisiz

En iyi Arama ve Konuşma Kaydedici Uygulamalar

Android konuşma kaydedici uygulamalarının kullanışlı olduğu birçok durum vardır. Fakat konuşmaları kaydetmek için, sahip olunması gereken uygulamalar vardır. Aşağıda lazım olabilecek 2 örnek sunulmuştur.

[wp_ad_camp_1]
  • Bilinmeyen bir telefon numarasından tehdit edilen çağrıları aldığınızda, aramaları kolayca kaydedebilir ve yakınlardaki polis karakoluna bir şikayet kaydı yapabilirsiniz. Kaydedilen sohbet, hayatınızın tehlikede olduğunu gösteren mükemmel bir kanıt olacaktır.
  • Bir proje için cep telefonuyla talimatlar veren profesyonelseniz, bir Android çağrı kaydedici uygulamasını etkinleştirdiğinizde talimatları bir kağıtta not etmeniz gerekmez.

Bazı cep telefonları ve sesli arama tabletleri dahili telefon kayıt fonksiyonuna sahiptir. Bu özelliği, telefonunuzun ayarlar arayüzünden kolaylıkla etkinleştirebilirsiniz.

Mobil cihazınızın kendi içerisinde arama kaydetme özelliği yoksa indirebileceğiniz en iyi uygulamaları aşağıda sizlere sunuyoruz.

En iyi Arama ve Konuşma Kaydedici Uygulamalar

# 1: ACR

İndirmek için Tıkla!

1 2

ACR en popüler Android çağrı kaydedici uygulamalardandır. Uygulama Dropbox ve Google Drive’ı destekliyor. Bulut depolama hesabınızla ilgili ayrıntıları ona verdikten sonra, ACR uygulaması kayıtlarınızı otomatik olarak yükleyecektir.

ACR uygulamasını, telefonun ses seviyesini otomatik olarak artırmak üzere yapılandırabilirsiniz; böylece kaydedilen aramadaki ses kalitesi optimum kalitede olur.

Android için ACR uygulaması, Varsayılan ses formatını AMR’den 3GP, AAC, AAC2, WAV vb. Olarak değiştirebilir. Ayrıca, Otomatik hoparlör işlevini, gecikmiş kaydı etkinleştirme veya devre dışı bırakma işlemlerini yapar.

# 2: Auto Call Recorder 2017

İndirmek için Tıkla!

En iyi Arama ve Konuşma Kaydedici Uygulamalar
En iyi Arama ve Konuşma Kaydedici Uygulamalar

ACR 2017, yukarıdaki araç kadar popüler değil ancak harika çalışıyor. Gelen veya giden aramaları kaydeder ve kaliteyi değiştirmeden sohbeti kaydeder.

  • ACR 2017 uygulaması farklı diller için destek ile birlikte gelir. Kaydedilen çağrıları bir MP4 veya 3GPP dosyası olarak kaydedebilir. Kullanıcıların iletişim numaralarını yedeklemelerine olanak tanır.
  • Android uygulaması, kullanıcıların maksimum arama kaydı süresini ayarlamalarını sağlar. Kaydedilen dosyaları 15 gün veya 1/3/6 ay sonra silecek şekilde yapılandırabilirsiniz.
  • Bu uygulamanın kullanıcıları, başkalarının kayıtlarınıza girmesini engelleyecek şifre koruma özelliğini etkinleştirmesine izin verilir.
İlginizi Çekebilir:
En iyi Arama Ses Kaydedici Programlar

 

# 3: Automatic Call Recorder for Me

İndirmek için Tıkla !

Bu Uygulama kullanıcıların kayıtlı çağrılarını korumak için bir PIN kodu ayarlamasına olanak tanır. Kullanıcılar, gelen, giden veya aramaları kişi listenizde olmayan numaralardan kaydetmek için ayarlanabilirler.

  • Android uygulaması parlak bir arayüze sahiptir. Çağrı kaydı işlevselliğini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için geçiş seçeneği sunar.
  • Android Otomatik Çağrı Kaydedici uygulamasıyla kaydedilmiş bir görüşmeyi yer imlerine ekleyebilirsiniz. Kullanıcıların kayıtları tarihe ve kişilere göre sıralamasına olanak tanır. Bu liste içinde bir arama seçeneği vardır.

# 4: Super Call Recorder, En iyi Arama ve Konuşma Kaydedici Uygulamalar

İndirmek için Tıkla!

4

SCR, diğer uygulamalar gibi arka planda da çalışır ve her tür aramayı otomatik olarak kaydeder. SCR cep telefonunun mikrofon modülünü kullanır. Bu yüzden kulaklık kullanmayın.

SCR sıradan bir arayüze sahip ancak çok güçlü. Çağrı kaydını, bildirimleri devre dışı bırakmak veya etkinleştirmek için bir açma / kapatma düğmesi vardır. Kayıt ses seviyesini ayarlamak için kaydırıcı bir araç içerir. Uygulama tüm kayıtları tek bir arabirimde listeler. Kayıtları yönetmek için toplu seçme / silme aracı sağlar.

# 5: Call Recorder

İndirmek için Tıkla!

5

CRA, aramaları kaydetmek için en basit uygulamalardan biridir. Yüklediğinizde, uygulama, siz onu kaldırmadan veya ayarlarını değiştirene kadar konuşmaları kaydetmeye devam edecektir.

CRA sayıları beyaz listeye eklemenize izin verir. Beyaz listeye bir telefon numarası ekledikten sonra, uygulama bunu yok sayacaktır. CRA uygulaması, sıralama seçeneği ile birlikte gelir

İLGİLİ MAKALE: En iyi Arama Ses Kaydedici Uygulamalar

Sonuç:

Yukarıdaki beş Android çağrı kaydedici uygulaması harika derecelendirmelere sahiptir. Milyonlarca kullanıcı tarafından her gün güveniliyor ve kullanılıyor. Bunlar hatasızdır ve kullanımı kolay özelliklere sahiptir. Uygulamaların çoğu çağrılarınızı otomatik olarak kaydeder. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu